Pod názvem hypotéka bez registru najdete podnikatelský úvěr. Jsme specialisté na poskytování všech typů úvěrů. Zajistíme poradenský a právní servis a mnoho dalších služeb. Vše je součástí našich úvěrů.
Jsme spolehlivá makléřská firma a této oblasti se věnujeme již delší dobu. Zajistíme pro vás financování a to formou spotřebitelských i podnikatelských úvěrů. Spotřebitelské úvěry zajistíme bankovního i nebankovního typu. Nabízíme také levné úvěry, kde můžete ručit nemovitostí. Zde je možnost tolerance záznamů v registrech dlužníků.
domky na venkově.jpg

Podnikatelský úvěr

Splatnost až 30 let. Bez nahlížení do bankovních či nebankovních registrů. Umíme být chápaví i pro nízká daňová přiznání. Každou situaci společnými silami vyřešíme, nemusíte se ničeho obávat. Chápeme, že podnikání občas přináší úskalí a že je potřeba je vyřešit. Právě finance jsou tím hlavním, co nám pomůže, protože bez nich by zřejmě podnikání nebylo vůbec možné. Stačí pouze vyplnit online žádost a zaslat nám fotografie vaší nemovitosti. Obratem vám zavoláme a navrhneme pro vás nejlepší možné řešení. Vytvoříme splátkový kalendář a vše předběžně posoudíme.
potřesení rukou.jpg
Ve většině případů se vyplácí až do hodnoty 70% nemovitosti. Výši splátek nastavíme tak, abyste dokázali splácet. Nechceme, abyste se kvůli úvěru dostávali do dluhových pastí. Vše společně vyřešíme k vašemu prospěchu.
1) Běžná úroková sazba u podnikatelských úvěrů je od 7% p.a.
2) Něco jiného je to v případě úrokové sazby od 4% p.a., kterou nabízíme pro klienty, kdy je potřeba mít pouze drobné záznamy v registrech dlužníků nebo to vyřešit spolužadatelem.
smlouva a podpis.jpg

Předčasné splacení zdarma

Navíc můžete úvěr kdykoliv předčasně splatit a to zcela zdarma. Bez závazků nebo jiných pokut. Jestliže najdete výhodnější nabídku úrokové míry a podmínek, pak můžete klidně přejít. Vše pro vás připravíme a s refinancováním pomůžeme. My totiž věříme, že jsou naše podmínky natolik solidní a přínosné pro naše klienty, že u nás zůstanou.