Konečně jsem už porodila své vytoužené dítě, tak jsem byla šťastná. Protože ani nevíte, jak bylo opravdu složité ten velký pupek stále sebou všude tahat. Absolutně nechápu, jak některé ženy říkají, že těhotenství je opravdu krásný zážitek. Abych pravdu řekla, tak já tohle tedy nevím. Protože stále mě bolely nohy anebo břicho a taky záda, takže jsem taky byla opravdu hodně protivná a můj přítel to taky nemohl snést. Nakonec to všechno dopadlo tak, že když jsem byla v sedmém měsíci těhotenství a byla jsem stále protivná, tak mě přítel opustil. Opravdu to byl pro mě velký šok! Jak si tohle může dovolit.

Kunert kočárek mám ráda.

Byla jsem z toho velice nešťastná a nechápala jsem, jak tohle přítel mohl udělat, že mě opustí, když mám za chvilku rodit. A bohužel to tak bylo. A já jsem se s tím musela http://prask.nova.cz/clanek/novinky/hana-zagorova-musela-na-rychlo-do-nemocnice-bojuje-s-vaznou-nemoci.html smířit, i když mě to psychicky hodně bolelo. A proto jsem taky pro své dítě chtěla potom to nejlepší, protože mě mrzel rozchod s přítelem, tak jsem se raději začala soustředit na své vytoužené dítě. Kamarádka mi doporučila webovou stránku zelenazirafa.cz, kde jsou krásné dětské kočárky značky Kunert. Vůbec jsem netušila, že existují kočárky značky Kunert. A bych vám pravdu řekla, tak jsem se do této značky Kunert https://zelenazirafa.cz/cs/186-detske_kocarky_kunert na první pohled zamiloval.

Kočárek musí být kvalitní.

A jsou to opravdu kvalitní kočárky, které mají pevnou konstrukci a jsou opravdu v krásném designu a mají různé druhy a typy. Byla jsem ráda, když jsem si mohla koupit trojkombinaci kočárku Kunert, protože ze začátku opravdu každá maminka touží po kočárku trojkombinaci. Mají tam opravdu mnoho krásných vzorů a typů kočárku Kunert, že vám dá opravdu zabrat, než si vyberete ten pravý kočárek pro vás. A protože čekám holčičku, takže jsem chtěla mít opravdu kočárek v krásné holčičí barvě. Moc se mi líbí červená barva na kočárku. A taky jsem ke kočárku chtěla pěkné červené doplňky.