Když si příroda usmyslí, dá dostatečně vyspělým mužům možnost eroticky se vyžít. Všichni víme, jak to funguje, když to funguje – muž prostě uvidí nějakou tu nahotinku, ztopoří se mu a může se jít na věc. A když na to přijde, stačí i jen špetka fantazie a může se jít na věc také. Jenže tak to chodí skutečně jenom tehdy, když příroda dovolí. A když tato muži nepřeje? Pak ta erekce nestojí za nic a ani s tím erotickým laškováním to není ono.

žena v prádle

Muži jsou pochopitelně rádi, když jim to tam dole funguje. Vím přece, o čem mluvím, a věřím, že mluvím za nás všechny chlapy. Ale ono to není nikdy moc jisté. I když nám naše nádobíčko nikdy neupadne a najdeme ho v kalhotách vždy, kdy chceme, není to už s jeho funkcí moc dokonalé. Někdy se dočkáme ztopoření třeba i tehdy, kdy se to vysloveně nehodí, zatímco jindy se dočkáme jen zklamání i ve chvílích, kdy by byla mužná síla vážně na místě.

A když máme vhodnou partnerku, dostatek soukromí a další podmínky pro dokonalý sex, ale tušíme, že to nedopadne dobře nebo že by to aspoň nemuselo být právě dokonalé? Když marně čekáme, až se nám postaví, zatímco čas běží a naděje se ztrácí? Pak bychom neměli nic riskovat a měli bychom si svou žádoucí erekci pojistit. A to pochopitelně ne někde v pojišťovně, ale tím, že si včas pořídíme vhodný přípravek na podporu potence. Protože jenom pak máme i v pokročilejším věku a horším zdravotním stavu jistotu nebo aspoň výrazně větší naději, že zabodujeme.

ležící žena

A tak sázíme na kdejaká volně dostupná afrodiziaka stejně třeba jako na léky na předpis. To podle okolností. Mnoha z nás prokazuje dobrou službu Kamagra gel a mnohým třeba i nějaký jiný volně dostupný preparát. Takový přípravek se totiž užije a díky účinné látce prokáže službu, která je od něj očekávána. A protože je pak muž zase opravdovým mužem, je to vlastně někdy i učiněné štěstí v neštěstí.