Chystáte nějakou venkovní akci?
Během celého roku se konají akce venku. Nejoblíbenější jsou tradičně oslavy narozenin, oslavy ke křtu, zásnuby, oslavy narození dítěte a samozřejmě i svatby a různé důležité události v rodině či v práci. Důvodů pro konání nějaké akce pro více lidí se vždy najde dost. Akce konané venku mají mnoho výhod oproti těm konaným uvnitř. Venkovní akce jsou pochopitelně oblíbené za příznivého počasí – od jara do podzimu.

párty stan

Akce pod širým nebem někdy potřebuje plán B
Určitě se vám už někdy stalo, že jste si naplánovali a dokonale připravili venkovní akci pro všechny svoje příbuzné a přátele, ale těsně před začátkem akce nebo v jejím průběhu začalo pršet. Všichni se rozprchli do nejbližší budovy aby nezmokli, a bylo po oslavě. Pokud budete mít přichystanou i verzi pro špatné počasí, déšť ani vítr vás už nepřekvapí. Pro tyto účely je tady náš pronájem párty https://www.dobreobaly.cz/party-a-karneval-x2s12971 stanu. Stačí si spočítat, jakou velikost budete potřebovat, a objednat si stan na vybrané datum.

Naše stany jsou vyrobeny z pevné, kvalitní ale přitom levé konstrukce ze slitiny hliníku, která je pokryta plachtou, která je samozřejmě nepropustná, aby vás ochránila před rozmary počasí. Protože ne každý si stan dokáže postavit sám, v ceně je i postavení stanu a jeho demontáž.

V nabídce máme i doplňkový sortiment, který vám také rádi zapůjčíme. Jedná se o

  • Stolky a lavice
  • Křesla
  • Pohovky
  • Židle
  • Baldachýny

svatba ve stanu

Každá vaše akce u nás bude v suchu, protože naše stany jsou lakované, a nepropustí jedinou kapku deště. Vyberte si velikost podle poštu pozvaných lidí, a na případné špatné počasí budete připraveni. V nabídce máme menší stany i stany velkých rozměrů pro větší počet lidí – 10×20 metrů, který si zákazníci půjčují například pro velké svatby. Prožijte důležité životní události bez starostí a bez stresu ze špatného počasí.