Menstruace byla pro ženy v dřívějších dobách problém, protože hygienické potřeby nebyly k dostání, a pokud je ženy sehnaly, nebyly příliš kvalitní. Naštěstí doba pokročila, a k dispozici máme moderní hygienické pomůcky, které ženám poskytují potřebný komfort. Mezi nejmodernější pomůcky patří kalhotky. Slyšeli jste o nich? U nás najdete menstruační kalhotky levně. Vyznačují se kvalitním zpracováním a použitými materiály, které jsou vysoce savé, a díky tomu dokážou nahradit vložky i tampony.

kalíšek a tampon

Proč jim dát šanci?
Menstruační kalhotky Myfemini se staly hitem u žen, které dbají na ekologii. Používají se opakovaně a stačí je vyprat na šetrný program. Není třeba se obávat zápachu nebo zdravotních problémů, protože kalhotky absorbují tekutiny i zápach. Díky tomu mají ženy pocit komfortu – nejsou ničím omezovány, a mohou se věnovat všem činnostem, na které jsou zvyklé. Pokud váháte, zkuste si koupit jen jedny na vyzkoušení. Jsme si ale jistí, že jak je vyzkoušíte, budete chtít další.

Nemusí se bát, že by menstruační kalhotky byly nevzhledný kus černé látky. Protože i v období menstruace chtějí mít ženy hezké prádlo, navrhli jsme tyto kalhotky v provedení kalhotek s vysokým pasem, najdete i jako brazilky a nebo klasický střih. To vše u nás koupíte v několika barevných provedeních, a dokonce máme i krajku. Chceme, aby se ženy i při menstruaci cítily příjemně.

žena drží tampon

Používání tamponů a vložek s sebou nese řadu nepříjemných problémů – u tamponů to může být syndrom toxického šoku, a u vložek právě zápach a protečení. Ani jedno u kalhotek nehrozí. Naše jsou navíc za velmi příznivé ceny, takže si je může dovolit každá žena. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem velikosti, rádi vám poradíme. A co se týče počtu kalhotek, které budete potřebovat, na webu najdete jednoduchý návod, který vám pomůže vybrat potřebný počet.