Vždycky jsem si říkala, že online obchod nemůže být složitý. Tak jsem se zeptala své sestry, která už online podniká. Moje sestra prodává online výrobky pro zvířata nebo granule či další potřeby pro zvířata. Sestra mi řekla, že začátky online obchodování jsou opravdu hodně těžké. Řekla mi taky, že ze začátku chtěla moje sestra skončit. A řekla, že to není vůbec pro slabé povahy. Proto mi taky sestra řekla, že bych se taky měla ze začátku zaměřit na SEO studio vs. SEO agenturu, kde se mi ukáží všechny plusy a mínusy internetového podnikání. Nevěděla jsem, co to vůbec znamená. Taky jsem se raději podívala na další webové stránky přednostně na SEO Prahy, kde jsem se dozvěděla plno informací, o kterých mi říkala moje sestra, ale i tak jsem tomu moc nerozuměla. Takže jsem si dala dvě a dvě dohromady a zjistila jsem, že se pro mě asi online obchodování opravdu hodit nebude.

Zkuste online podnikat.

A sice jsem měla ekonomické vzdělání a taky jsem rok pracovala pro jednu reklamní agenturu. To mě bavilo, ale opravdu jsem se nic nedozvěděla o tom, jak třeba vést online marketing. Online marketing je o tom, že vám také zajistí skvělé peníze a taky hlavně výdělky. Protože i kdybyste prodávali nejlepší zboží na světě, neměli byste zákazníky, tak samozřejmě logicky nebudete vydělávat žádné peníze.

SEO je populární.

A od čeho je podnikání? A od čeho je online obchodování? No přeci od toho, aby člověk vydělával peníze. Tohle není jenom tak a není to jako hračka. Takže já si myslím, že kdybych prodávala něco online, tak bych asi prvně podstoupila nějaký test anebo konkurz, jestli vůbec na to mám buňky, Jak se lidově říká. A vy byste si troufnuli na podnikání, aniž byste například měli nějaké ekonomické vzdělání? Pokud ano, tak to vám závidím a taky vám držím palce. Ale i tak vám doporučuji, abyste se podívali na webové stránky pražského SEO, kde se dozvíte všechno nutné.