Je opravdu hodně lidí, kteří mají odlišný styl. A to je vlastně dobře, protože kdyby každý člověk na světě měl úplně stejný styl jako jeden a druhý, tak by ten svět byl takový monotónní. Já tohle beru. Líbí se mi to, protože každý člověk by měla reprezentovat sám sebe. Já si pamatuji na tu dobu, kdy jsem velmi ráda nosila klučičí oblečení. Moje maminka to nemohla přenést přes srdce. Moje maminka stále chtěla, abych nosila nějaké krásné šaty anebo džíny, zatímco já nejraději docela tepláky a vytahaná trička. Byla jsem ale ráda, když mě to opustilo, protože potom jsem si našla přítele, kterému se líbil úplně jiný styl.

Lev je krásné majestátní zvíře.

Přítel mi řekl, že se mu líbí, když žena nosí normálně klasické dámské oblečení. Takže jsem se tak taky zachovala. Potom, když můj přítel začal hrát závodně fotbal, tak jsem mu samozřejmě chodila fandit. A aby měl přítel ještě větší radost, tak jsem si vzala na sebe mikinu s českým lvem Armytrika.cz. Protože můj přítel byl takový vlastenec, tak jsme si s přítelem řekli, že si pořídíme stejnou mikinu. A musím vám říct, že s mikinou z českým lvem jsem udělala opravdu díru do světa.

Lví originální zvonek.

A když jsem přišla příteli fandit na fotbal, tak se na mě každý koukal a každému se líbila moje mikina s českým lvem. A pokud i vám by se líbila nějaká vlastenecká mikina nebo vlastenecké triko, podívejte se na webové stránky armytrika.cz, najdete tam opravdu další vlastenecké motivy, jako je například zmíněný český lev. Mně se tohle líbí, protože mi to přijde opravdu hodně roztomilé. A taky nás potom vidělo mnoho lidí na fotbalovém hřišti, jak se s přítelem objímáme a máme na sobě mikiny s českým lvem, tak potom jsme viděli další páry, kteří si taky tuto mikinu pořídili. A měli triko i mikinu. A já jsem byla ráda, že jsem zase udělala u nás ve městě nový trend. Myslím si, že je to opravdu dobrý nápad, dělat taková trika a mikiny. Je to velmi originální.