Jezdíte často na dovolenou a ne vždy si padnete do oka s majitelem nabízeného ubytování, proto se vám na dané místo už nechce vracet, i když se vám tam jinak líbilo? Takže vás další rok čeká další otázka, kde zase sehnat ubytování, aby tam byl všechen komfort, veškeré vybavení, abyste mohli uvařit dětem, aby měly oddělené ložnice, abyste to neměli daleko k moři, aby to nebylo daleko v rámci dojezdové vzdálenosti autem a tak dále, a tak dále.

chorvatsko

Staňte se výhradními vlastníky nemovitosti! Myslíte si, že si z vás děláme srandu? Naopak. Investujte do vašich nemovitostí tím, že si jednu pořídíte i u Jaderského moře, kam rádi jezdíte s rodinou a kam se uchylují vaše kroky třeba každé léto. Jaké by to asi bylo mít svůj vlastní apartmán, do kterého byste se mohli rozjet kdykoliv, co vás napadne? V zimě, nebo v létě, bylo by to naprosto jedno. A pokud by to zrovna nevyšlo vám, mohl by tam jet kdokoliv z rodiny nebo známých i neznámých, za což byste patrně dostali i zaplaceno, takže by se vám ta investice začala zdárně vracet.

lode

Mrkejte na prodej domu v Chorvatsku u moře najadranu.cz, kde jedna česká rodina, která se sem přestěhovala, začala spolupracovat s místním stavitelem a pomáhá mu zprostředkovat tento prodej pro české obyvatele za zvýhodněnou cenu, jelikož je stavba teprve v procesu stavění. A proč nekoupit něco, co ještě není tak drahé? To se vám rozhodně vyplatí. Navíc, jak už jsme řekli, investice se vám může vracet k vaší spokojenosti. Výhled na moře a budete ho mít vzdálené jen pár metrů a jste v něm! Krásná lokalita městečka Žaborič vás naprosto okouzlí a třeba tady jednou i zůstanete bydlet. Proč ne? To by byl krásný důchod, u moře, na svojí terase s drinkem v ruce a za poslechu klidného šumu malého městečka. Vnoučata by přinesla zmrzlinu, tolik málo by stačilo ke štěstí!