Pozemky se musí udržovat
Všichni víme, že jakýkoliv pozemek se musí pravidelně udržovat. V naprosté většině případů je základem sekání trávy. Pravidelným sekáním zbavíte trávník plevele, který prorůstá do velké hloubky a je problém se ho zbavit. Plevel dokáže poničit úrodu zeleniny i květin a nevypadá vůbec dobře – kazí celkový ráz krajiny. Občas je potřeba posekat jak zahradu, tak velké plochy – parky, louky, stavební parcely. Sekání trávy nepatří mezi nejoblíbenější práce, protože se musí dělat v sezoně – a v létě bývají velká horka, ve kterých není sekání vůbec příjemné.

sekání traktorem

K sekání trávy se používají různé nástroje – sekačky, křovinořezy, a s těmi se setkáte nejčastěji. Většina lidí má takové vybavení doma, aby mohli udržovat svoje pozemky. Péči o ně a tedy i sekání nařizují místní vyhlášky, které ukládají vlastníkům pozemků o ně pečovat. Pokud trávu nesečete pravidelně, může být pozemek prorostlý plevelem, což může způsobovat problémy ostatním. Pokud sečení nezvládáte časově, fyzicky, nebo máte třeba pozemek daleko, můžete využít sečení trávy v Brně Seceni-mulcovani.

Jsme tým zkušených pracovníků, kteří mají k dispozici veškerou potřebnou techniku. Dokážeme posekat nejen trávu, ale i náletové dřeviny. Jsme vybavení pro odstranění pařezů, a dokážeme pracovat i v nepřístupném terénu. Nic pro nás není problém, a zvládneme posekat i velmi zanedbaný pozemek. Mezi velmi zanedbané a zarostlé pozemky patří pozemky okolo chat, kam jezdí lidé z větších dálek jen párkrát do roka, a také stavební parcely, které čekají na stavební povolení.

sekačka na trávu

Proč si vybrat nás?
Pracujeme rychle a velice efektivně. Máme všechno vybavení, které nám pomáhá v boji s plevelem. Na vaše pozemky čekají naše

  • Sekačky
  • Křovinořezy
  • Traktory
  • Mulčovače

Svěřte nám váš pozemek, můžeme se o něj starat pravidelně, nebo jen v sezoně. Pečujeme i pozemky měst a obcí.