Byla jsem na velké oslavě, na kterou jsem se velmi moc těšila. A měla to být první velká oslava po půl roce, kam jsem měla jít. Měla jsem totiž opravdu hodně práce a taky jsem potom byla nemocná dlouhodobě, takže jsem si nemohla nic užívat. Chtěla jsem si pro to pořádně užít. Jenomže jakmile jsem přišla ze zábavy domů, tak mě čekala docela nepříjemná nehoda. Když jsem vešla do chodby, tak jsem si všimla velké kalužiny, která teče z pod dveří z kuchyně. Byla jsem v šoku. Absolutně jsem nechápala, co se to může dít. Docela nezapomínám vůbec, takže jsem si byla stoprocentně jistá, že jsem nezanechala někde puštěný kohoutek vody.

Únik vody se musí řešit hned.

Proto mě to ještě více překvapilo, když ta voda tekla z koupelny. Když jsem stála v koupelně, viděla jsem, jak mi něco teče z toalety. Prostě mi začal protékat záchod. Nevěděla jsem, co v tu dobu mám dělat. Byla jsem v šoku, protože se mi to stalo poprvé. Jenom jsem tam tak stála před záchodovou mísou a viděla jsem, jen jak z ní stále teče voda. Ale naštěstí ta voda byla ale úplně čistá. Tohle byla asi jediná výhoda. Proto jsem si řekla, že jakmile se vzpamatuji ihned musím vyčistit podlahu. Rychle jsem na tu podlahu naházela všechny deky a ručníky, který jsem měla po ruce a potom jsem taky uzavřela uzávěr vody.

Já zručná moc nejsem.

Takový únik vody jsem absolutně nikdy neměla! jak se to mohlo stát, co to má znamenat? Proč zrovna u mě musel být únik vody? Nechápala jsem, co jsem udělala špatně. Proto jsem na druhý den zavolala instalatéra, kterému jsem řekla, kde mám únik vody. A říkám vám, že únik vody není vůbec žádná sranda. Nejenomže přijdete o peníze, které utratíte zbytečně za uniklou vodu, ale taky za únik vody nebo škod. Třeba například podlahu. Zateče vám za spáry a klidně se vám může stát, že se vám potom vyduje plovoucí podlaha. Takže nechápu, že únik vody je opravdu nebezpečný.