Vždycky jsem si říkala, že technika opravdu není nic pro mě. Protože nejsem technický typ. A v technice se vůbec nevyznám, i když otec a bratr jsou technici. Oba dva pracovali v autoopravně a pak taky y jako instalatéři a taky topenáři. A musím říct, že muži v naší rodině mají opravdu technické zaměření. A baví je to, a to je podle mě opravdu prima. Každá práce se přeci cení. Já jsem spíše literární typ a taky jsem kosmetička. Tohle mě hodně baví. Nicméně, ale když můj přítel hledal práci, tak se nemohl rozhodnout, jakou práci si vezme. Měl dané žádosti ve čtyřech firmách, ale ani v jedné ho nevzali.

V technice se nevyznám.

Přítel byl z toho velmi nešťastný a potom byl taky velmi mrzutý a mě tohle opravdu štvalo. Naštěstí ale můj bratranec pracuje pro firmu Hro Tech. Řekla jsem si, že tady by mohl mít přítel šanci. A protože zrovna tam někoho sháněli, tak jsem se zeptala bratrance, jestli by mého přítele nechtěli vzít do firmy Hro Tech. Znáte vůbec firmu Hro Tech? Jedná se o firmu, která se zabývá stroji, které taky umí opravit anebo vám zapůjčí a nebo prodá.

Hro Tech je technického zaměření.

Takže pokud si nevíte rady se svými stroji, jaké máte například na zahradě nebo v garáži anebo kdekoliv jinde, tak stačí zavolat firmu Hro Tech a všechno vám vysvětlí a nebo ukáže. Můžete také navštívit jejich stránky, kde se dozvíte všechny potřebné informace a historii o této firmě a další potřebné věci, než se do firmy Hro Tech Hro-tech vydáte. Taky tam na jejich webovkávh uvidíte spoustu fotek a taky tam uvidíte kolonku na kontakt, jak se s nimi spojit. Takže můžete firmu Hro Tech kdykoliv kontaktovat a oni se vám moc rádi ozvou. Myslím si, že firma Hro Tech bude opravdu perfektní, protože má pěkný přístup a individuální přístup ke svým zaměstnancům, ale taky klientům. A to se na firmě nejvíce cení. Slušný a profesionální přístup ke všem lidem.