Zdá se to jako příliš mnoho otázek, ale měl by si je položit, a především na ně odpovědět, každý zodpovědný majitel auta. Než začne zimní sezóna, deště, mrazy, sníh a solení silnic, je potřeba na to vaše auto připravit. Aby zbytečně brzy nepodlehlo korozi a aby vaše kola byla vždy v perfektním stavu. Vyměnit na začátku zimní sezóny http://www.ipardubice.cz/tiskova-zprava/%3Fid%3D1169 letní gumy za zimní je samozřejmost. Ale napadlo vás, že by nějaká ta péče prospěla i vašim diskům? Přeci jen po letech užívání nemusí být už v té nejlepší kondici, a kromě funkce estetické plní i tu ochrannou. Jenže kupovat nové není řešení pro každého. Proto vám nabízíme renovaci plechových disků https://renovace-disku.cz/renovace-disku/, službu na míru přímo pro vás!

zadní kolo auta

Jak to funguje?

Na základě míry poškození vašich stávajících disků vám nabídneme konkrétní řešení a opravy tak, aby byla maximálně obnovena jejich funkčnost. Orientační ceny různých procedur najdete na našich webových stránkách, stejně jako technologie, které používáme. Můžete si tedy předem alespoň orientačně spočítat cenu a uvidíte, zda se vám vplatí nechat si provést renovaci, nebo raději koupit nové.

Pokud se rozhodnete vyžít našich služeb, máte dvě možnosti. Můžete si domluvit konkrétní termín a dovézt nám vaše auto. My se pak o vše potřebné postaráme. V případě, že nechcete nebo nemůžete přijet s autem osobně, můžete nám po domluvě zaslat pouze samotné disky poštou či jinou přepravní společností. Po jejich renovaci vám budou stejnou cestou zaslány zpět, nebo si je můžete vyzvednout osobně.

kolo auta

Doba renovace závisí na konkrétní míře poškození a požadovaných úpravách, jsme schopni vám ji sdělit až po prohlédnutí disků. Pro objednání našich služeb můžete využít buď poptávkový formulář, e-mail nebo uvedený telefonní kontakt, vše najdete na našich webových stránkách. Doporučujeme nečekat příliš dlouho, až začne zima, jistě budete chtít mít auto v pořádku a plně k dispozici.