Zakládáme tábor pro děti

Máte v plánu podnikat v oblasti cestovního ruchu a nabízet své služby i dětem? Chtěli byste založit dětský letní tábor a máte promyšlenou většinu vašich konkrétních akcí a projektů?

Potřebujete webové stránky

Pak budete v první řadě potřebovat vytvořit webový portál s nabídkou služeb a rezervačními formuláři, kam budou moci zájemci své ratolesti přihlásit, abyste měli představu a přehled o vytíženosti tábora, o jednotlivých turnusech, o vedoucích a instruktorech a všech podpůrných službách.

dvě holčičky

Bez SEO to půjde ztuha

Představte si, že máte propracované, na profesionální úrovni navržené webové stránky, se špičkovou grafickou úpravou, kterou by vám mohl závidět leckterý designér. Jsou tak poutavé a svižné, zajímavé i obsahově, že je doslova lákavé podívat se do míst, kam děti zvete na prázdninový pobyt. Máte titulní stránku pojatou velkolepě, s videem nasnímaným z dronu, a web se spíše podobá špičkové prezentaci, jaké jsou typické u některých historických památek.

vyhledávač Google

Z vašeho webu máte radost vy, váš programátor, vaše partnerka, vaše ratolesti i vaši blízcí, jimž jste webové stránky ukázali, ale tím okruh těch, co si váš web prohlíželi, končí. Nikdo další o vašich aktivitách nemá ani zdání. A proč? Odpověď je drsná, ale prostá – nemáte ošetřené SEO a vyhledávače váš web zařazují na jedno z posledních míst, takže pokud si někdo usmyslí poslat děti na tábor, vyhledávače mu vychrlí weby, kterým se věnovali profesionálové. A třeba se jedná o docela nezáživné letní aktivity, kde se děti budou nudit, a pro jejich rodiče to budou vyhozené peníze.

bosé dívky na silnici

SEO studio nebo SEO agentura?, napadá vás? Ano, přesně tak, tito lidé vyřešili optimalizaci pro vyhledávače v Praze i v kterýchkoli jiných městech a zajistili, aby je jejich klienti mohli najít. Zatímco váš web je perfektní po obsahové a grafické stránce, ale SEO jste zanedbali, takže se o vaší nabídce stěží někdo dozví.