Co si myslíte o výrobní lince? Myslím tím například třeba o průmyslové automatizaci. Myslím si, že automatizace a z je docela skvělá. Dělá se to všechno automaticky a není potřeba tolik lidí, aby udělali něco správně anebo aby byl podnik plný lidí. I když samozřejmě, lidská práce se jistě nejvíce cení. Mně se to líbí. A já třeba osobně si nedokážu představit, že by nějaká firma vyměnila lidi za nějaké stroje. Sice to je automatizace, ale mně by se to nelíbilo, částečná automatizace výrobní linky by byla perfektní, protože to zase ušetří spoustu času zaměstnancům.

I v pekárně máme linku.

A jak já vím, tak třeba například v pekárně anebo v různých železničních továren, kde se vyrábí různé součástky, tak tam je lidí opravdu hodně a je tam hodně práce. Tam se člověk ani nezastaví. Protože můj bratr pracoval v automobilce, kde se opravdu nezastavil. Prý tam musel být dvanáct hodin na nohou a státu pásu. Takže bratr si myslí, že částečná průmyslová automatizace výrobní linky by bylo opravdu perfektní a taky potřebná úleva všem zaměstnancům.

Automobilka je velký bussines.

A já si to myslím taky. Já bych opravdu nechtěla stát dvanáct hodin na jednom místě a jenom se něčím přebírat. Podle mého názoru je výrobní linka tady od toho, aby všechno bylo rychlé a taky dokonalé. A pokud výrobci chtějí, aby jejich výrobky šly dokonale na odbyt, tak taky se musí počítat s tím, že člověk si chce taky někdy odpočinout, a ne stát pouze na nohou. Člověk by se měl do práce především velmi těšit a ne, aby tam chodil z donucení jenom kvůli penězům. Vždyť by top byl pak člověk otrok! A já jsem ráda, že pracuji v pekárně, kde mě práce hodně baví. Máme tam taky výrobní linku na různé druhy pečiva. Ano, je tom dost teplo, a hlavně v létě je to tam k nevydržení, takže bych taky uvítala nějakou částečnou automatizaci. Jenomže šéf o tom nechce o výrobní lince Imtts.cz ani slyšet.